KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915073
nr 1591 5073
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -50, stilleben. Olja på duk, 54x46 cm, yttermått inklusive ram: 64x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:40:02
100 kr